Manažerská kariéra – Pardubice

Naší vizí je tvořit svět, ve kterém lidé mohu žít bohatší a svobodnější život. Pro nově vznikající týmy hledáme lídry, kteří budou společně s námi naplňovat tuto vizi.

Pár dobrých důvodů proč se vydat na manažerskou dráhu právě s námi

1

Děláme smysluplnou práci, kterou lidé oceňují.

Peníze řeší asi každý. Pro někoho jsou více radost, pro někoho zatím starost. My jsme tu pro každého z nich a dovedeme jim opravdu a měřitelně pomáhat. A díky tomu s klienty tvoříme pevné a dlouhodobé vztahy založené na vzájemné důvěře a respektu. Našim cílem pomoci co největšímu množství klientů, a proto nyní otevíráme nové manažerské příležitosti.
2

Finanční poradenství má obrovský růstový potenciál

Na českém trhu je dlouhodobě nedostatek kvalifikovaných a profesionálních finančních poradců. O mnoho klientů nemá, kdo pečovat a přichází tak, o užitek z této služby. V následujících letech čeká finanční poradenství jako byznys dvojciferný růst. Můžete být u toho a vést tým, který přispěje k rozkvětu, který náš byznys zažívá.
3

Finance jsou jedním z nejlépe ohodnocených oborů

Díky tomu, že budete pomáhat klientům plnit jejich přání a sny, si budete moci plnit i své vlastní. Finančnictví patří spolu s IT k nejlépe ohodnoceným segmentům trhu. Vlastní finanční nezávislost je jedním ze znaků úspěšného finančního poradce. Někteří naši kolegové toho využívají k budování portfolia investičních nemovitostí, jiní zase plánují, že budou financovat projekty pro zlepšení českého školství, nebo si třeba pořídí jabloňový sad.
4

Tvoříte svou vlastní budoucnost

Jakmile získáte potřebné odborné znalosti a zasloužíte si důvěru svého týmu i klientů, bude jen na vás jaký bude další krok. Pracovat 6 hodin denně? Posunout se na ředitelskou pozici? Volba je jen vaše.
Na co se můžete těšit?
 • Za 24 let co působíme na trhu jsme byli u zrodu mnoha úspěšných manažerských kariér. Víme jak na to, a rádi se o své zkušenosti podělíme
 • Podporující a přátelský tým profesionálů. Náš tým tvoří lidé, kteří si prošli korporátní kariérou, ale i lidé, kteří začínali při škole už jsou s námi přes 20 let.
 • Vysoce nadstandardní a zároveň transparentní odměňování
 • Férová pravidla pro kariérní růst. Nehrajeme politiku a svém povýšení budete rozhodovat jen svým vlastním výkonem a pracovitostí
 • Pravidelné vzdělávací a rozvojové aktivity. V průměru věnujeme 20% času sebevzdělávání a osobnostnímu rozvoji
 • Dostatek času na rodinu i vlastní zájmy. 12 týdnů dovolené u nás není nic výjimečného. To jak bude vypadat vás diář si řídíte jen vy
Co hledáme u našeho nového kolegy?
 • Soulad s našimi hodnotami (pracovitost, poctivost, přátelství a svoboda)
 • Alespoň maturitu
 • Praxi v proklientsky orientovaném obchodě
 • Manažerské dovednosti a leadership potenciál
 • Zájem o oblast financí (předchozí praxe není podmínkou – díky propracovanému vzdělávání vám dovedeme know-how efektivně předat)

Kontaktujte nás