Konzultant Senior – Praha

Rozšiřujeme své řady a hledáme kolegy, kteří s námi budou plnit naši vizi a pro které dodržování hodnot není jen slovní obrat! Naší vizí je poskytnou všem klientům kvalifikovaného a hlavně nezávislého konzultanta, který bude pracovat poctivě v zájmu klientů.

Pár dobrých důvodů proč začít vaši novou kariéru právě ve finančním poradenství

1

Je to smysluplná práce, kterou lidé oceňují.

Peníze řeší asi každý. Pro někoho jsou více radost, pro někoho zatím starost. My jsme tu pro každého z nich a dovedeme jim opravdu a měřitelně pomáhat. A díky tomu s klienty tvoříme pevné a dlouhodobé vztahy založené na vzájemné důvěře a respektu.
2

Finanční poradenství má obrovský růstový potenciál

Na českém trhu je dlouhodobě nedostatek kvalifikovaných a profesionálních finančních poradců. O mnoho klientů nemá, kdo pečovat a přichází tak, o užitek z této služby. V následujících letech čeká finanční poradenství jako byznys dvojciferný růst. Můžete být u toho.
3

Finance jsou jedním z nejlépe ohodnocených oborů

Díky tomu, že budete pomáhat klientům plnit jejich přání a sny, si budete moci plnit i své vlastní. Finančnictví patří spolu s IT k nejlépe ohodnoceným segmentům trhu. Vlastní finanční nezávislost je jedním ze znaků úspěšného finančního poradce.
4

Tvoříte svou vlastní budoucnost

Jakmile získáte potřebné odborné znalosti a zasloužíte si důvěru svých klientů, bude jen na vás jaký bude další krok. Pracovat 6 hodin denně? Začít si tvořit vlastní tým a stát se manažerem? Volba je jen vaše.
Na co se můžete těšit?
  • Za 24 let co působíme na trhu jsme byli u zrodu stovek úspěšných kariér. Víme jak na to, a rádi se o své zkušenosti podělíme
  • Podporující a přátelský tým profesionálů z nichž mnozí také prošli cestou od korporátního zaměstnání k vlastnímu podnikání ve financích
  • Vysoce nadstandardní a zároveň transparentní odměňování
  • Férová pravidla pro kariérní růst. Nehrajeme politiku a svém povýšení budete rozhodovat jen svým vlastním výkonem a pracovitostí
  • Pravidelné vzdělávací a rozvojové aktivity. V průměru věnujeme 20% času sebevzdělávání a osobnostnímu rozvoji
  • Dostatek času na rodinu i vlastní zájmy. 12 týdnů dovolené u nás není nic výjimečného. To jak bude vypadat vás diář si řídíte jen vy
Co hledáme u našeho nového kolegy?
  • Soulad s našimi hodnotami (pracovitost, poctivost, přátelství a svoboda)
  • Alespoň maturitu
  • Praxi v proklientsky orientovaném obchodě
  • Zájem o oblast financí (předchozí praxe není podmínkou – díky propracovanému vzdělávání vám dovedeme know-how efektivně předat)

Kontaktujte nás